Groz.pl

tl_files/UserFiles/akcesoria/film.png

         Firma GROZ Kominki powstała w 1993 roku w Rzeszowie. Zajmuje się sprzedażą detaliczna i hurtową wkładów kominkowych, montażem obudów standardowych oraz na indywidualne zamówienia klientów.
 

         W ofercie posiadamy wszystkie akcesoria niezbędne do samodzielnego montażu kominka takie jak kratki wentylacyjne, wełnę, płyty izolacyjne, rury stalowe i chromoniklowe, redukcje, kolana, wyczystki, kleje, uszczelniacze, taśmy wysokotemperaturowe oraz wentylatory i rury do dystrybucji ciepłego powietrza.
 

           Sprzedajemy produkty firm polskich takich jak Arysto, Kratki.pl, Lechma, Lava, są to wkłady powietrzne oraz z płaszczem wodnym montowane w układzie otwartym i zamkniętym, oraz norweskich - Dovre, Nordpeis, francuskich- Seguin Duteriez, Axis, JC Bordelet, Uniflam, Laudel, Invicta, niemieckich - Spartherm. Od czerwca bieżącego roku powiększymy ofertę o kominki gazowe firmy Ortal. W naszym sklepie znajdą Państwo również kominki elektryczne firmy Dimplex.
 

Serdecznie zapraszamy do nowej naszej siedziby 36-062 Zaczernie, Miłocin 2 w godz: 09:00-17:00 
sobota: 09:00-13:00  tel./fax 17 852 06 99,   tel.17 852 32 69
 

             Dwudziestoletnie doświadczenie gwarantuje fachową i rzetelną obsługę: doradczą jak i wykonawczą. Olbrzymia wiedza naszych montażystów która jest wciąż aktualizowana, a nasi wykonawcy wciąż wyjeżdżają na różnego rodzaju szkolenia (teoretyczne jak i praktyczne) po to by być na bieżąco z najnowszymi technologiami jak i trendami w krajowym jak i światowym kominkarstwie.
 

Właściciel firmy: Grzegorz Kijowski

 

 

tl_files/images/groz_lokalizacja.jpg

 

tl_files/images/fb_groz.png

Groz Groz Groz
Groz Groz Groz
Groz Groz Groz
Groz Groz Groz
Groz Groz Groz
Groz